Rulment VP16/40/74.5 pentru Gaspardo
Cod de referință: F04100040R, 56345058
Include TVA
Descriere scurtă
PN00035
Detalii
Quick Compare
Produs |
Flansa/lagar rulment SKF PF85
Disponibilitate |
Pret |
Descriere |
PN00035 |
Pentru rulment cu exteriorul de 85mm |
| Nici o caracteristică de comparat | ||
Din aceeași categorie
Rulment SKF 6203-ZZ/C3GJN
Ø int: 17mm
Ø ext: 40mm
Latime: 12mm
Rulment pentru turatii mari. Umplut cu vaselina rezistenta la temperaturi ridicate.
Pana la 19000rpm
Rulment INA JD9301 pentru John Deere
Interior: 46.8mm
Exterior: 72mm